بتن شات کریت تابلوی برق تئودولیت دیجیتال نماي فلزي سیستم حفاظتی، دوربین مدار بسته آجر نسوز صخره ای اسپیسر مسالح تصفیه هوا جدول بتنی کابینت الكترو پمپ چسب کاشی واترجت مرجع اطلاعات دکوراسیون سقف پارکت چوب مصالح ساختمانی کالای اصل سيمان کمپرسور آتش نشانی آجر نما ملات ساز استیل سشنافذشظشق جک تراز لیزری مشخصات مصالح ترميم كننده و اپوكسي الکتروپمپ شيشه بالكن درب فرفوروژه آلاچیق متر لیزری چسب فوری دکوراسیون دیوار مقالات ساختمان فر سیویل ساخت بازار فضاي باز چتر جارو برقی سنگ مقالات تایل سقف چراغ پارکی معماری ساخت بازار - مرجع خدمات و مصالح ساختمانی

بودجه ۹۷ مسکن را تکان نمی‌دهد

بودجه ۹۷ مسکن را تکان نمی‌دهد

رئیس کمیسیون عمران مجلس، گفت: ارتباطی میان تورم در بازار مسکن و تقدیم لایحه بودجه ۹۷ به مجلس وجود ندارد.


محمدرضا رضایی در گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به تاثیر لایحه بودجه 97 کل کشور بر بازار مسکن، گفت: ارتباطی میان رشد تورم در بازار مسکن و تقدیم لایحه بودجه 97 به مجلس وجود ندارد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هر نوع اظهارنظر غیرمنطقی می تواند جو روانی منفی در بازار مسکن ایجاد کند، تصریح کرد: رسانه ها نیز باید از جوسازی در حوزه مسکن بپرهیزند در غیر این صورت تورم در این حوزه بیش از پیش خواهد شد.

اظهارنظرهای غیرکارشناسانه بار روانی بر بازار مسکن دارد

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اظهارنظر در مورد ایجاد تورم بر بازار مسکن ناشی از تقدیم لایحه بودجه 97 به مجلس غیرکارشناسی و حتی سوداگرانه است زیرا این سخنان خود دارای بار منفی بوده و به نابه سامانی بازار منجر می شود.

وی با تاکید بر اینکه سهم اعتبارات پیش بینی شده برای بخش مسکن در لایحه بودجه 97 کل کشور تغییری با بودجه سال جاری نکرده است، افزود:  با لایحه پیشنهادی دولت هیچ تغییری در بازار مسکن در سال آینده شاهد نخواهیم بود.

هیچ حمایتی از بازار مسکن در لایحه پیشنهادی دولت دیده نشده است

رضایی با بیان اینکه هیچ حمایتی از بخش مسکن در لایحه پیشنهادی دولت دیده نشده است، تصریح کرد: اگر لایحه بودجه 97 به همین سبک و سیاق تصویب شود هیچ تحرکی در بازار مسکن رخ نداده و وضعیت بدتر هم خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه در تلاش برای افزایش اعتبارات بخش مسکن در لایحه بودجه 97 هستیم، افزود: در حین بررسی این لایحه در کیمسیون های تخصصی و همچنین کمیسیون تلفیق ایرادات وارده به لایحه را رفع کرده و سهم بیشتری برای بخش مسکن برای خروج از رکود فعلی لحاظ خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: باید بازار مسکن با اتخاذ تدابیری به سمت بهبود وضعیت هدایت شود تا به این ترتیب مشاغل مرتبط با آن از رکود چند ساله خارج شده و بهبود وضعیت معیشت مردم رخ دهد.


( شنبه 25 آذر 96 )

[ بازگشت ]


logo-samandehi تایید

نظرسنجي
 
بنظرتان کدام گزینه لازم است تقویت شود؟
 

 

مطالب

چگونه فضاهای کوچک را بزرگ کنیم
سقف کرومیت
چیدمان اتاق خواب به روش فنگ شویی
ترفندهای که سقف را بلندتر نشان می دهند
دکوراسیون آشپزخانه
دستگاه تصفیه هوا
انواع شير آلات بهداشتي و كاربرد آنها
مدیریت و کنترل پروژه به چه معناست ؟
طراحی روشنایی و نورپردازی نمای ساختمان
مواد افزودنی بتن
فیلم‌های پلیمری برای مقاوم‌سازی ساختمان
مفهوم سیستم دال مجوف یوبوت
درز انبساط و درز انقطاع
دیزل ژنراتور چگونه کار می کند؟
لوله های آبیاری سطحی

[ آرشیو مطالب ]


عبارات جستجو