تاسیسات فر عمده فروش ساختمان سیمان پرتلند آهكي تاسیسات مولد برق روشنایی و نورپردازی کابینت سرویس بهداشتی نرده آلومينيومي پیمانکاران عايق داربست سازه فلزی سازه هاي فضائي سیستم حفاظتی مقالات ساختمان پانل دوش درب سقف كاذب کف شو سایت ساختمانی جرثقیل sakhtportal پیش ساخته توری مرغی لودر روان کننده آجر سیمان پرتلند آهكي مجریان تئودولیت رنگ و پوشش صنعتي و حفاظتي گچ بری چراغ پارکی تجهیزات بهداشتي سایر چسب ها موزاییک حیاطی ديوارپوش شومینه سقف كششي مضالح سینک مصالح ساختمانی تابلوی برق سیمان رنگی عایق های حرارتی جرثقیل قالب هوشمند سازی ساخت بازار - مرجع خدمات و مصالح ساختمانی

رنگ صنعتی ALCO-2210 اپوکسی سالونت فری مخصوص مخازن آب آشامیدنی الوان

رنگ صنعتی [SB-600672]

کد / مدل : ALCO-2210 اپوکسی سالونت فری مخصوص مخازن آب آشامیدنی
برند / سازنده : الوان

در صنايع نفت ، گاز ، پتروشيمي و پالايشگاه ها، تاسيسات سدها و انتقال آب، نيروگاه ها و خطوط انتقال؛ اسكله ها ، تاسيسات دريايي ، فولاد و ديگر صنايع به میزان وسیعی رنگ های حفاظتي بکار رفته است که این حجم وسیع بنابر شرایط محیطی نياز به مراقبت در مقابل عوامل محيطي دارد. بهترين و ساده ترين راه برای حفاظت از اين سازه های فولادی، استفاده از سيستم های پوششي رنگ مي باشد . يک سيستم پوششي از مجموعهْ چند لایه رنگ تشکیل شده است که از سطح محافظت مي نماید . 
مشخصات كلي
فام
شكل ظاهري
تعداد جزء
بسته بندي

مشخصات شیمیایی
پوشش تئوري(m2/lit)
دانسيته(g/m3)
زمان خشک شدن سطحی(در دماي 25c)
زمان اعمال لايه بعدي(در دماي 25c)
نقطه اشتعال
دماي كاربري
نسبت اختلاط
ضخامت پيشنهادي(ميكرون)
حلال
مقدار حلال
اسید و باز
عمر مفيد مخلوط
درصد جامد حجمي
لکه پذیری
مواد شیمیایی خانگی و پاک کننده ها

طریقه مصرف
آماده سازی سطح آماده سازي سطح : سطوح بتونی : در سطوح بتونی و سیمانی قسمتهاي جدا شده از سطح را کنده و آنرا کاملا چربی زدایی نمایید. بهترین روش جهت جدا کردن قسـمتهاي شل شده، استفاده از روش خراش یا سایش می باشد. چنانچه این روش مقدور نمی باشد، اسید شویی با اسید کلریدریک غلیظ که به صورت یک بـه یـک با آب رقیق شده است انجام شده، پس از 10 دقیقه با برس سیمی سطح را شسته تا نواحی شل شده از بتن جدا شود. پس از 24 ساعت که سـطح کـاملا خشک شد می توان ALCO-2210 را اجرا نمود چنانچه سطح قبلاً رنگ آمیزي شده باشد و استحکام لازمه را دارد رنگ آمیزي بر روي آن قابل انجام است. سطح فولاد : روغن و چربی باید مطابق استاندارد SSPC-SP ، از سطح، کاملا بر طرف گردد ؛ تا حد امکـان لبـه هـاي تیـز ، نـاهمواري هـاي 1 ناشی از جوش و خطوط جوش صاف و هموار گردد. جهت آماده سازي سطح می بایسـت قطعـات بـا اسـتاندارد Sa2 2/ سـند بلاسـت گـردد. ( آماده سازي سطح مطابق استاندارد SSPC-SP ). داراي پوشش حاوي پودر روي : روغن و چربی باید مطابق استاندارد SSPC-SP ، از سطح ، کاملا بر طرف گردد ؛ غبار و نمکهاي محلول باید به وسیله شستشو با فشار بـالا بـا آب شـیرین ( High Pressure Fresh Water Washing ) از سـطح برداشـته شـوند؛ در صـورت وجـود نمکهاي روي، لازم است این ترکیبات با یکی از روشهاي شستشو بـا آب شـیرین بـا فشـار بـالا ، برطـرف کـردن بـا ابـزار دسـتی یـا ابـزار برقـی (Hand Tool/Power Tool Cleaning ) و یا به روش پاشش خفیف ساینده (Sweep Blasting ) از سطح برطـرف گردنـد ؛ در صـورت لزوم ( براي آستري اپوکسی غنی از روي )، براي افزایش چسبندگی بین لایه اي لازم است سطح را زبر و سپس با تینر شستشو نمایید. سطوح فولادي ضد زنگ : روغن و چربی باید مطابق استاندارد SSPC-SP ، از سطح، کاملا بر طرف گردد؛ غبـار و نمکهـاي محلـول بایـد بـه وسیله شستشو با فشار بالا با آب شیرین (High Pressure Fresh Water Washing ) از سطح برداشته شوند؛ براي افـزایش چسـبندگی ، زبر کردن سطح با پاشش ساینده مناسب (Blasting ) توصیه می گردد.
روشهاي اجرا قلم مو ، غلتک ، اسپري( اسپري هوا ، ایرلس )
نحوه اجرا نسبت اختلاط بر حسب وزن : نسبت اختلاط جزء ALCO-2210) A) به B هاردنر(ALCO-8018) برابر 100 به 29 وزنی می باشد که این اوزان در بسته هاي جداگانه هر جزء از سوي تولید کننده رعایت شده است. لذا به ازاي هر ظرف حاوي رنگ ارسالی جزء A می بایستی کل محتویات ظرف B به آن اضافه شود و کاملاً مخلوط گردد.
نكات ايمني و شرايط نگهداري این پوشش داراي ترکیبات آلی است و قابلیت اشتعال دارد؛ باید توجه شود که از استنشاق گرد و بخار حاصل از اسپري جدا خودداري گردد ؛ از تماس فیلم رنگ در حالت تر با پوست و چشم جدا خودداري شود؛ در حمل و نقل و انبارداري اصول ایمنی در مورد مواد آتش زا باید حتما رعایت گردد؛ در هنگام اعمال در محیط هاي بسته براي جلوگیري از بروز انفجار و خطرات مشابه از تهویه مناسب استفاده گردد (این امر بهتر خشک شدن رنگ را نیز تسهیل می نماید)؛ در هنگام اعمال حتما از لباسهاي کار مخصوص (به منظور پوشاندن تمام نقاط بدن)، دستکش هاي ایمنی ، ماسک هاي تنفسی مناسب و عینک ایمنی استفاده نمایید.

الوان[ اطلاعات بیشتر ]

يک سيستم پوششي باید دارای ويژگي هایی از جمله چسبندگي به سطح زيرين و چسبندگي لايه های رنگ به يکديگر باشد . میزان ضخامت لایه های رنگ نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. انتخاب و طراحي صحيح يک سيستم پوششي مناسب که در شرايط مختلف قادر باشد سطح مورد نظر را در برابر عوامل مختلف محیطی و کاربردی حفظ نمايد از اهميت بسیار زيادی برخوردار است. عوامل محيطي و کاربردی سطوحی را که دارای پوشش حفاظتی مناسب نباشند به سرعت در معرض تخریب قرار مي دهد بطوريکه صدمات جبران ناپذیری را در پي خواهد داشت . تجربیات کسب شده در شركت رنگ الوان طی سال های متمادی ؛ امروز بعنوان پشتوانه ای ارزشمند در جهت حفظ سرمایه ها ي اقتصادی در اختیار مشتریان گرامی قرار مي گيرد . ارائه مشاوره دقيق فني به صنايع و پروژه های ساختماني و عمراني توسط کارشناسان ماهر الوان یکی از خدماتی است که مشتریان گرامی  در کلیه مراحل طراحی، ساخت و بهره برداری از آن بهره مند مي شوند .

این محصول دوجزیی و برپایه رزین اپوکسی پلی آمین بهداشتی با بهترین مواد اولیه موجود در بازار تهیه گردیده است. این محصول براي سطوح آهنی و بتنی مناسب بوده و در برابر عوامل خورنده و اسیدهاي ضعیف و قلیا و بسیاري از حلال ها مقاومت عالی دارد .براقیت بالا، دوام و مقاومت بسیار عالی در مقابل آب این محصول نسبت به سایر پوشش هاي مشابه باعث شده است بطور وسیعی در مخازن آب آشامیدنی و لوله هاي آب از آن استفاده شود. 


امتیاز : از 5

شما می توانید اولین نظر دهنده در مورد این محصول باشید .

[+] افزودن نظر
عدد 4 رقمی مقابل :       

قیمت رنگ ساختمان

   

رنگ ساختمانی مولتی کالر

   

رنگ بلکا

   

رنگ آکریلیک نقاشی

   

قیمت رنگ سحر

   

انواع رنگ های ساختمانی جدید

   

رنگ ساختمان

   

رنگ ساختمانی جدید

   

رنگ

   

رنگ ساختمانی روغنی

   

حلال پایه

   

رنگ ساختمانی امولسیونی

   

ظروف رنگ

   

رزین

   

اکریلیک

   

رنگ پلاستیک

   

رنگ روغنی

   

روغني براق

   

هاویلوکس

   

مولتیکالر

   

اکریلیک

   

کنیتکس

   

سیلرکیلر

   

رنگپلاستیک

   

پتینه

   

اپوکسی

   

مولتی کالر

   

تولیدکنندگان رنگ

   

بهترین رنگ

   

رنگ اپوکسی

   

رنگ صنعتی

   

رنگ حفاظتی

   

صنعتی حفاظتی

   

الوان

   

رنگ صنعتي حفاظتي

   

رنگ الوان

   

رزيني

   

پرايمر

   

رنگ محافظ خوردگي

   

رنگ ضد خوردگي

   

رنگ هاي حفاظتي

   

پايه رزين آلكيد

   

رنگ پايه رزين

   

براق

   

مات

   

رنگ نما

   

رنگ پایه آب

   

مصالح

   

قیمت مصالح

   

آخرین مصالح

   

بهترین مصالح

   

ساختمان

   

ساخت ساز

   

ساخت و ساز

   

مرجع اطلاعات مصالح

   

اطلاعات مصالح

   

   

 

پایه

 

صنعتي

 

رنگ

 

رنگ

 

 

پوشش

 

پوشش

 

صنعتي

 

مصالح

 

رنگ

 

حفاظتي

 

الوان

 

رنگ

 

صنعتي

 

صنعتي صنعتي

 

صنعتي رنگ

 

رنگ پوشش

 

پوشش رنگ

 

رنگ پوشش

 

پوشش الوان

 

الوان پایه

 

پایه حفاظتي

 

حفاظتي مصالح

 

مصالح

 

 


[ بازگشت ]

محـصـــول یـــاب :
رنج قیمت (تومان) :

  —  

دسته بندی مصالح پایه
[+] بیشتر
 

logo-samandehi تایید

نظرسنجي
 
بنظرتان کدام گزینه لازم است تقویت شود؟
 

 

مطالب

ترمووود چیست ؟
بلوك پرلكس CLC چيست و چه ويژگي هايي دارد
جذاب‌ ترین بناهای شیشه‌ای و نامتعارف دنیا
کناف چیست ؟
سازه‌های فضاکار
انواع سیستم های سازه ای ساختمان‌های بلند
ساختمان نمک/ کاری از گروه معماری Acton Ostry
نقش نورگیر در ساختمان
سیستم gis
روشی جدید برای سرمایش ساختمان‌ها: تعریق!
تعيين پتانسيل صرفه جويي انرژي سيستم هيبريد خورشيدي با توليد همزمان برق و حرارت در ساختمان
رسوبزدا
تراس/بالكن در دكوراسيون داخلي
قلعه کنگلو؛ شاهکاری از دوران ساسانی در سوادکوه
ایفل؛ برجی که با هیچ بادی نمی‌لرزد

[ آرشیو مطالب ]


عبارات جستجو