سنگ مرمریت شومينه های برقی سنگ گرانیت ساخت بازار کلید و پریز گچ بری درب بالابر نفر عرشه فولادي چسب pvc مجریان عایق های حرارتی کتاب ساخت آب بندها(واتر استاپ) بتن شات کریت مشاوره مصالح جك درب بازكن تاسیسات توتال استیشن تولیدکنندگان سنگ گرانیت ساخت بازار مبلمان کالا کابینت آشپزخانه مصالح ساختمانی سیستم های الکتریکی محصولات فرفوروژه مصابح خدمات تخصصی کارشناسی تاسیسات سازه فلزی کف شوی وان و جکوزی بنائی خدمات ساختمانی روشنایی و نورپردازی ديگ ترانس جوش فوق روان کننده بتن فولاد زیر دوشی شيشه بالكن پلی پروپیلن آجر و سفال کلید درب بازکن تصویری آبگرمکن برقی ساخت بازار - مرجع خدمات و مصالح ساختمانی

تيپ 2 سيمان پرتلند نوع 2 سیمان تهران

تيپ 2 [SB-600606]

کد / مدل : سيمان پرتلند نوع 2
برند / سازنده : سیمان تهران

شرکت سیمان تهران (سهامی عام) در سال ۱۳۳۳ با سرمایه ۸۵ میلیون ریال به ثبت رسید. اولین واحد تولیدی آن در سال ۱۳۳۵ با ظرفیت ۳۰۰ تن در روز آغاز به کار نمود و به تدریج با راه اندازی ۶ واحد تولیدی دیگر تا سال ۱۳۶۵، ظرفیت خود را به ۹۶۰۰ تن در روز افزایش داد. در نهایت در سال ۱۳۸۵ با احداث واحد ۳۴۰۰ تنی در روز و متوقف نمودن سه خط قدیمی میزان تولید کلینکر این شرکت به ۱۲۱۰۰ تن در روز افزایش یافت. هم اکنون شرکت سیمان تهران در حال احداث واحد جدید با ظرفیت ۳۴۰۰ تن می باشد که با راه اندازی آن تولید این شرکت به ۱۵۵۰۰ تن در روز خواهد رسید. 
مشخصات فیزیکی
سطح مخصوص(cm2/g) 2800
انبساط اتوکلاو(%) 0.8
زمان گیرش اولیه 45
زمان گیرش نهائی 6
مقاومت فشاري (kg/cm2) 3 روزه >100 7 روزه >175 28 روزه >315
حرارت هیدراسیون(cal/gr)

مشخصات شیمیایی
اكسيد منيزيم Mgo(%) 5
افت حرارتي L.O.I(%) 3
In.R(%) 0.75
سيلس SiO2(%) 20
اكسيد آلومينيوم AL2O3(%) 6
اكسيد آهن Fe2O3(%) 6
اكسيد گوگرد SO3(%) 3
تری‌کلسیم آلومینات C3A(%) 8
اكسيد سديم NA2O(%)
اكسيد پتاسيم K2O(%)
اكسيد كلسيم CaO(%)
تری‌کلسیم سیلیکات C3S(%)
دی‌کلسیم سیلیکات C2S(%)

سیمان تهران[ اطلاعات بیشتر ]

 

طبق استاندارد ملی به شماره 389 ISIRI  تولید می گردد. سیمان پرتلند نوع 2 برای ساخت بتن هایی که حرارت هیدراسیون متوسط در آنها ضروری بوده و حمله سولفاتها به آنها در حد متوسط باشد ، مورد استفاده قرار می گیرد . به سبب محدودیت فاز آلومینات وکمتر بودن فاز سه کلسیم سیلیکات در این سیمان ، که سبب ایجاد خواص ویژه فوق الذکر می شود ، مقاومت فشار اولیه و نهایی ملات استاندارد آن کمتر از سیمان پرتلند نوع 1 است . این سیمان در کلیه سازه های بتنی قابل استفاده می باشد و در محیطهای آب و خاک که غلظت یون سولفات در حد متوسط ( طبق آئین نامه بتن ایران " آبا " ، برای شرایط محیطی متوسط در محیط آبی غلظت یون سولفات کمتر از 1200ppm  و در محیط خاکی کمتر از 5/. % می باشد) است ، کاربرد دارد. برای بتن ریزی در هوای نسبتاً گرم که خطر افزایش دمای بتن معمولی به بیش از 32 درجه سانتیگراد  و بتن حجیم به بیش از 15 درجه سانتیگراد وجود دارد ، این سیمان کاربرد گسترده دارد.

    توجه : برای استفاده در محیط های حاوی یون کلر و سولفات به طور همزمان و در محیط های حاوی غلظتهای زیاد یون سولفات و همچنین بتن ریزی در هوای سرد مصرف این سیمان توصیه نمی شود.


امتیاز : از 5

شما می توانید اولین نظر دهنده در مورد این محصول باشید .

[+] افزودن نظر
عدد 4 رقمی مقابل :       


[ بازگشت ]

محـصـــول یـــاب :
رنج قیمت (تومان) :

  —  

دسته بندی مصالح پایه
[+] بیشتر
 

logo-samandehi تایید

نظرسنجي
 
بنظرتان کدام گزینه لازم است تقویت شود؟
 

 

مطالب

سقف کاذب دامپا
شرح کامل کارهای محوطه سازی
مفهوم سیستم دال مجوف یوبوت
تركيبات شيميايي آجر
دیزل ژنراتور چگونه کار می کند؟
استفاده از انرژی خورشیدی در استخر
لوله و انواع لوله
اصول کار چیلر های جذبی
نانو كامپوزيت ها
اینورتر و کاربرد های آن
سیستم های هیدرونیک
دیوار برشی
نانو پوشش های چوب و سنگ
معبد آناهیتا، یکی از قدیمی‌ترین جاذبه‌های گردشگری کرمانشاه
انتخاب مصالح مناسب با اقلیم و فرم مصالح و اقلیم

[ آرشیو مطالب ]


عبارات جستجو